slide1 slide10 slide11 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7 slide8 slide9

Antalya'nın tarihi Kaleiçi mahallesinde bulunan Argos Hotel bu tarihi şehri keşfetmek için elverişli bir konuma sahiptir.

Argos Hotel'in güzel dekore edilmiş, konforlu 29 odası klimalı ve en suite'tir. Konuklar tarihi kentin ve otelin bahçe avlusunun hoş manzaralarına maruzdur.

Otelin Argos restoranı öğle ve akşam yemekleri için otantik Türk mutfağı dahil çeşitli alakart yemekler servis eder. Ayrıca otelin havuz barında serinletici içecekler ve aperatifler de sunulmaktadır. Konuklar bu servisten havuz başında dinlenirken veya duvarlarla bölünmüş bahçelerin tadını çıkarırken yararlanabilir.

Hotel Argos şehrin tarihi kesiminde merkezi bir konumda yer alır ve hayat dolu liman alanı kısacık bir yürüyüş mesafesindedir. Otelden kolayca erişilebilen uzaklıkta sayısız dükkan, restoran ve bar bulunmaktadır.

Gezi ,tur danışmanlık, organizasyon; Antalya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini göz önüne aldığımızda , tarihteki birçok uygarlığın kalan izlerini keşfetmek sizin tatil programınıza ayrı bir renk katacaktır , bu anlamda siz sayın misafirlerimize günlük geziler , yat gezileri, alternatif tur programları kişisel istekleriniz doğrultusunda tur programları hazırlamaktayız. Laundry Otel-havaalanı-otogar transfer